Vienkartinis namų valymas Vilnius

Nebespėjate apsisukti namų rutinoje? Leiskite Jums padėti!

Skirkite savo laiką svarbiausiai veiklai, o tuo tarpu, Jūsų namų tvarka pasirūpinsiu aš - Jūsų privati namų tvarkytoja.

Kaip Jūs jau tikriausiai žinote, pats didžiausias malonumas, po sunkios darbo dienos - grįžti į švarius, gaiva kvepiančius namus. Tačiau realybė kartais yra kiek kitokia. Yra daugybė mus erzinančių dalykų, tokių, kaip nuolat besikaupiančios dulkės, trupinukai limpantys prie kojų, dulkių kamuoliukai gulintys pakampiuose, pirštų antspaudai ant veidrodžių, kavos puodelio žymės ant virtuvės stalo ir dar daugybė akis badančių mažų ir nemažų dalykų, kurie ištiestomis rankomis prašo duoti Jūsų brangaus laiko, kai aplinkui tiek daug kitų, daug svarbesnių rūpesčių...

Tebūnie šįkart kitaip!

Jeigu namai ilgai nebuvo tvarkomi periodiškai, tuomet jums tiks tik generalinis valymas.

Lengvai ir paprastai užsisakykite vienkartinę namų sutvarkymo paslaugą, čia pat, šioje svetainėje, arba susisiekite elektroniu paštu brigita@mud.lt.

Nustebsite, kaip greitai ir be vargo išspręsime šią problemą!

Valymo kainos yra fiksuotos. Kainas ir laisvus laikus tvarkymui rasite skaičiuoklėje. Skaičiuoklėje galite rezervuoti laiką tvarkymui.

Darbų pavyzdžius rasite čia: Darbų galerija.

Kas konkrečiai bus atliekama? * Virtuvėje išvalomi visi išoriniai paviršiai ir stalviršiai (išskyrus sunkiai pasiekiamus spintelių viršus), nuvalomos dulkės ir neįsisenėję riebalai nuo prietaisų, nukalkinama kriauklė, išblizginamas vandens maišytuvas, išvalomas kaitlentės paviršius, nuvaloma sienelė prie kaitlentės, išvalomas gartraukio išorinis paviršius (jeigu ant gartraukio yra didelis riebalų sluoksnis, tuomet gartraukio išorinis valymas kainuos papildomai). * Miegamuosiuose kambariuose išvalytos dulkės, išblizginti veidrodžiai. * Svetainėje nusiurbiami minkšti baldai, nuvalomos dulkės, nušluostomos dulkės nuo elektros prietaisų. * Vonios kambaryje išvalomas ir išblizginamas veidrodis, nukalkinama kriauklė ir vandens maišytuvas, išvalomas tualetas. Išvaloma vonia/dušas. * Nuvalomos palangės, jungikliai ir plintusai. * Išsiurbiamos ir išplaunamos grindys.
Paslaugos, kurias galima užsakyti papildomai: Langų valymas iš vidaus ir išorės (2 Eur/m2 skaičiuojant iš abiejų pusių, min. kaina - 60 eur.) Plaunamų sienų valymas (20 Eur/val) Terasos/balkono valymas (20 Eur/val) Orkaitės vidaus išvalymas (20 Eur/vnt) Mikrobangų krosnelės - griliaus išvalymas (15 Eur/vnt) Mikrobangų krosnelės išvalymas (10 Eur/vnt) Šaldytuvo vidaus išvalymas (šaldytuvas turi būti atitirpintas, kitu atveju valomas vidus, be šaldymo kameros) (15 Eur/vnt) Spintelių vidaus išvalymas (20 Eur/val) Židinio išvalymas (10 Eur/vnt) Gartraukio išvalymas 10 Eur/vnt Vidaus/lauko žaliuzių valymas 20 Eur/val Sofos cheminis valymas 50 Eur Kampo cheminis valymas 60 Eur Vienviečio čiužino cheminis valymas 30 Eur Dviviečio čiužino cheminis valymas 60 Eur Fotelio cheminis valymas - 25 eur

Sužinokite kainą ir užsisakykite

Klausimai ir atsakymai

Kiek laiko įprastai užtrunka valymas? Suvedus užsakymo duomenis skaičiuoklėje, ji automatiškai paskaičiuoja, kiek preliminariai laiko užtrunkama atliekant vieną ar kitą paslaugą, atsižvelgiant į nurodytą plotą, paslaugos tipą, kambarių skaičių ir kitus duomenis. Ar tvarkymo metu privalau būti namuose? Vienkartinės paslaugos užsakymo atveju, Jums tereiks mane įsileisti ir išleisti baigus darbą. Kaip dažnai galiu užsisakyti vienkartinį tvarkymą? Priklausomai nuo aplinkybių, vienkartinį tvarkymą galite užsisakyti kada tik prireikia papildomų rankų. Prieš vakarėlį, po vakarėlio, prieš priimamt svečius ar svarbią šventę - dažnai gali užtekti tiesiog vienkartinio tvarkymo ir jūs jau pasiruošę. Ar namuose privalo būti dulkių siurblys, buitinė chemija, valymo priemonės? Vienkartinio tvarkymo metu dulkių siurbliu ir šluota grindims plauti pasirūpina klientas (jeigu neturite, reikia pranešti iš anksto ir atsivešiu), o visas valymo priemones atsinešu aš. Valymo priemonės yra rūgštinės, todėl jeigu yra jautrių paviršių (marmuras, akmens masė ir pan), praneškite iš anksto. Ar privalau sudaryti valymo darbų sąrašą? Vienkartinio tvarkymo metu, prieš pradedant dirbti, geriausia apeiti kartu namus ir aptarti kas bus valoma. Jeigu neturite jokių papildomų poreikių, tuomet išvaloma įprastai. Ką patartina žinoti prieš užsakant paslaugą pirmą kartą? Pirmą kartą užsakant paslaugą reiktų pasistengti numatyti visus būtinus aptarti dalykus, paminėti išskirtinės priežiūros reikalaujančias interjero detales, jautrius paviršius, nepamiršti aptarti kitų, svarbių detalių. Kuo skiriasi vienkartinis valymas nuo generalinio? Vienkartinis tvarkymas yra visų išorinių paviršių valymas. Generalinis sutvarkymas reikalauja šiek tiek daugiau laiko bei kruopštumo, taip pat išvalomi langai bei buitinė technika. Ar vienkartinio tvarkymo metu yra išvalomi langai? Vienkartinio tvarkymo metu, langai nėra išvalomi. Galima pasirinkti papildomai langų valymo paslaugą, tuomet bus išvalomi ir langai. Apie papildomą paslaugą reikėtų susitarti prieš atvykimą. Kada reikia sumokėti už tvarkymą? Už tvarkymo paslaugą atsiskaitoma tik po atlikto darbo.

Užduokite klausimą