Cheminis minkštų baldų valymas Vilniuje

Giluminis, cheminis, visų tipų, minkštų baldų valymas šlapiu būdu

Cheminis baldų valymas tai efektyvi paslauga, kurios metu naudojamas plaunantis siurblys Karcher Puzzi 10/1 su profesionaliomis Karcher valymo priemonėmis, skirtomis nuvalyti ir atkurti baldų švarą bei išvaizdą. Giluminis cheminis minkštų baldų valymas gali būti taikomas įvairiems baldams, įskaitant sofas, čiužinius, kėdes, kilimus ir kt..Priklausomai nuo baldo tipo, skirtingi baldo elementai gali būti valomi sausu arba šlapiu būdu, pagal poreikius ir situaciją. Cheminis baldų valymas yra patogus ir efektyvus būdas atkurti ir prižiūrėti savo baldus be didelio darbo ir laiko sąnaudų iš jūsų pusės.

Pasinaudokite pavasario nuolaidomis Generalinio Valymo paslaugoms! Nuolaidas, paslaugų kainas ir laisvus laikus rasite kainų skaičiuoklėje.
Minkštų baldų cheminis valymas jūsų namuose Viena iš geriausių priemonių minkštų baldų atnaujinimui ir nešvarumų pašalinimui yra cheminis valymas. Cheminio valymo metu purvas bei nešvarumai yra apdorojami chemiškai, iškeliami į paviršių, o vėliau pašalinami specialaus siurblio pagalba. Cheminio valymo metu ne tik išvalomi nešvarumai, dėmės ir purvas, tačiau ir susikaupusios dulkių erkutės, kurios gali sukelti alergiją ar ligas. Be to, cheminis baldų valymas gali padėti pratęsti baldų tarnavimo laiką, kadangi pašalinami nešvarumai, kurie gali pakenkti audinio struktūrai ir ilgainiui prisidėti prie jo sugadinimo. Rekomenduojame bent kartą į metus išsivalyti baldus. Šiuo metu cheminį minkštų baldų valymą galite užsisakyti išsiunčiant rezervacijos formą, prie papildomos informacijos nurodę kokius baldus reikės valyti. Minimali užsakymo suma 50 Eur. Atvykimo laiką galima susiderinti pildant skaičiuoklės formą, pasirenkant laisvą dieną ir laiką. Norint valymo greičiau ar kitokiu laiku, susisiekite el.paštu, telefonu arba svetainėje klauskite gyvai.
Minkštų baldų cheminio valymo kainos Sofos 2-jų vietų cheminis valymas 50 Eur Sofos 3-jų vietų cheminis valymas 55 Eur Kampo 3-jų vietų cheminis valymas 60 Eur Kampo 4-jų vietų cheminis valymas 65 Eur Kampo 5-jų vietų cheminis valymas 70 Eur Kėdės cheminis valymas 5-8 Eur Fotelio cheminis valymas 25 Eur Mažo fotelio cheminis valymas 15 eurų Pufo cheminis valymas 10 Eur Čiužinio 1-viečio cheminis valymas 30 Eur Čiužinio 2-viečio cheminis valymas 60 Eur Lovos galvūgalio cheminis valymas 25 eurai Kilimo cheminis valymas 6-10 Eur/m2 (priklausomai nuo užterštumo) Kiliminė danga 4-6 Eur/m2 (priklausomai nuo užterštumo)

Sužinokite kainą ir užsisakykite

Užduokite klausimą