Cheminis minkštų baldų valymas Vilniuje

Giluminis, cheminis, visų tipų, minkštų baldų valymas šlapiu būdu

Cheminis baldų valymas tai efektyvi paslauga, kurios metu naudojamas plaunantis siurblys Karcher Puzzi 8/1 su profesionaliomis Karcher valymo priemonėmis, skirtomis nuvalyti ir atkurti baldų švarą bei išvaizdą. Giluminis cheminis minkštų baldų valymas gali būti taikomas įvairiems baldams, įskaitant sofas, čiužinius, kėdes, kilimus ir kt..Priklausomai nuo baldo tipo, skirtingi baldo elementai gali būti valomi sausu arba šlapiu būdu, pagal poreikius ir situaciją. Cheminis baldų valymas yra patogus ir efektyvus būdas atkurti ir prižiūrėti savo baldus be didelio darbo ir laiko sąnaudų iš jūsų pusės.

Minkštų baldų cheminis valymas jūsų namuose Viena iš geriausių priemonių minkštų baldų atnaujinimui ir nešvarumų pašalinimui yra cheminis valymas. Cheminio valymo metu purvas bei nešvarumai yra apdorojami chemiškai, iškeliami į paviršių, o vėliau pašalinami specialaus siurblio pagalba. Cheminio valymo metu ne tik išvalomi nešvarumai, dėmės ir purvas, tačiau ir susikaupusios dulkių erkutės, kurios gali sukelti alergiją ar ligas. Be to, cheminis baldų valymas gali padėti pratęsti baldų tarnavimo laiką, kadangi pašalinami nešvarumai, kurie gali pakenkti audinio struktūrai ir ilgainiui prisidėti prie jo sugadinimo. Rekomenduojame bent kartą į metus išsivalyti baldus. Cheminį minkštų baldų valymą galite užsisakyti atskirai prie periodinio, vienkartinio ir generalinio valymo išsiunčiant rezervacijos formą, prie papildomos informacijos nurodę kokius baldus reikės valyti.
Minkštų baldų cheminio valymo kainos Sofos 2-jų vietų cheminis valymas 45 Eur Sofos 3-jų vietų cheminis valymas 50 Eur Kampo 3-ų vietų cheminis valymas 60 Eur Kampo 4-5-ų vietų cheminis valymas 70 Eur Kėdės cheminis valymas 8 Eur Fotelio cheminis valymas 30 Eur Mažo fotelio cheminis valymas 20 eurų Pufo cheminis valymas 10 Eur Čiužinio 1-viečio cheminis valymas 30 Eur Čiužinio 2-viečio cheminis valymas 60 Eur Lovos galvūgalio cheminis valymas 25 eurai

Sužinokite kainą ir užsisakykite

Užduokite klausimą