Generalinis vonios kambario valymas

Profesionalus vonios kambario valymas

Norisi tvarkingo vonios kambario, bet nesinori užsisakyti viso buto valymo paslaugos? Užsisakykite atskirą, tik vonios kambario profesionalų valymą su rūgštimi.

Kaip užsakyti generalinio vonios kambario sutvarkymo paslaugą?

Užsisakyti paslaugą galite užpildę žemiau pateiktą kainos skaičiuoklę, arba susisiekę telefonu 8 653 11245 ar el. paštu: brigita@mud.lt Dažnais atvejais, yra galimybė užsisakyti paslaugą ir tą pačią dieną! Jeigu nėra galimybės pasirinkti norimo laiko, parašykite koks laikas jus domina užklausoje!

Pasinaudokite pavasario nuolaidomis Generalinio Valymo paslaugoms! Nuolaidas, paslaugų kainas ir laisvus laikus rasite kainų skaičiuoklėje.
Kas konkrečiai įeina į generalinį vonios kambario tvarkymą? Generalinio tvarkymo metu rūgštiniu valikliu dušo kabinoje pašalinamos visos įsisenėjusios kalkės, nukalkinamos plytelės ir maišytuvai. Išvaloma vonia ir klozetas. Išvalomi visi vonioje esantys daiktai ir spintelės. Naudojamos profesionalios, sertifikuotos priemonės.
Ar reikia turėti savo priemonių? Profesionalus vonios kambario valymas atliekamas tik su mūsų priemonėmis. Jums visiškai nereikia niekuo rūpintis. Jums tiesiog reikia užsisakyti paslaugą ir ramiai laukti kol atvyksime.

Sužinokite kainą ir užsisakykite

Užduokite klausimą