Buto išvalymas po išsikraustymo Vilnius

Generalinis buto valymas po išsikraustymo ar prieš įsikeliant

Generalinis valymas po išsikraustymo arba prieš įsikeliant tai paslauga, kuri suteikia galimybę greitai ir efektyviai išvalyti jūsų butą po išsikraustymo iš jo arba prieš įsikeliant į naują būstą. Tai patogi ir profesionali paslauga, kuri padeda užtikrinti, kad jūsų butas būtų švarus, jaukus ir tinkamai pasirengęs naujam gyventojui, arba jei norite atsikratyti nešvarumų ir užtikrinti malonesnį gyvenimą naujame būste. Atvykstame su tinkama įranga, valymo priemonėmis ir žiniomis, kad būtų sklandus valymo procesas, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir pageidavimus.

Generalinis buto valymas po išsikraustymo ar prieš įsikeliant gali būti tinkamas sprendimas kai:

Jūs esate išsikraustę iš buto ir norite užtikrinti, kad jis būtų tinkamai išvalytas prieš perduodant jį kitiems gyventojams arba nuomotojui. Jūs ruošiatės įsikelti į naują būstą ir norite turėti švarų, jaukų butą, be senų nešvarumų ir dulkių.

Pasinaudodami šia paslauga sutaupysite laiko, pastangų ir energijos, o tuo pat metu būsite užtikrinti, kad jūsų būstas bus švarus, jaukus ir pasirengęs naujam gyventojui arba jums patiems.

Kas konkrečiai įeina į generalinį sutvarkymą po išsikraustymo? Generalinio tvarkymo metu daugiausiai dėmesio skiriama virtuvės ir vonios/wc zonoms. Virtuvėje išvalomi visi išoriniai paviršiai ir stalviršiai, išvalomas visų spintelių vidus, nuvalomos dulkės nuo elektros prietaisų. Taip pat išvaloma kaitlentė (arba dujinė/elektrinė viryklė), orkaitės vidus, gartraukis, šaldytuvo vidus, išplaunama kriauklė, nuvalomas ir išblizgintamas vandens maišytuvas ("kranas"), taip pat šviestuvas(-ai), ventiliacijos grotelės ir kitos elementarios detalės. Vonioje išvaloma vonia ar dušo kabina, stiklai, pertvaros ir kiti elementai bei jie nukalkinami. Pilnai išvalomas unitazas ir jo komponentai.Nukalkinama kriauklė ir vandens maišytuvai (kranai). Visame vonios kambaryje išvalomos ir nukalkinamos plytelės ir kiti kalkėti paviršiai, išvalomos spintelės ir jų vidus. Kambariuose nušluostomos dulkės nuo visų paviršių, nuvalomos durys, šviestuvai, elektros prietaisai, jungikliai ir nešvarumai aplink juos (esant galimybei). Taip pat nušluostomi baldai, išvalomos vitrinos, išblizginami veidrodžiai ir kiti namų apyvokos daiktai, nuvalomi plintusai ir palangės, išsiurbiamos ir išplaunamos grindys. Visuose kambariuose išvalomi langai iš vidaus ir išorės (jei nėra neatsidarančių ar sunkiai prieinamų langų).
Paslaugos, kurios neįeina ir užsisakyti papildomai: Stiklinto balkono valymas - 2 Eur/m2 skaičiuojant iš abiejų pusių Terasos/balkono valymas - 15 eur/val Plaunamų sienų valymas (jeigu reikia plauti visas sienas, o ne tik dėmes/purvą pavienėse vietose) - 15 eur/val Sofos cheminis valymas 50 Eur Kampo 3-4 vietų cheminis valymas - 60 eur Kampo 5-6 vietų cheminis valymas - 70 eur Fotelio cheminis valymas 25 Eur Mažo fotelio cheminis valymas 15 Eur Čiužinio vienviečio cheminis valymas - 30 eur Čiužinio dviviečio cheminis valymas - 60 eur Kėdės cheminis valymas - 8 eur Kilimo cheminis valymas - 10 Eur/m2

Sužinokite kainą ir užsisakykite

Užduokite klausimą